Grupa interwercyjna czy patrolowa?

Wsparcie pracowników ochrony w obiektach stanowią , grupy patrolowo – interwencyjne, uzbrojone w broń palną będące do dyspozycji w sytuacjach kryzysowych i zagrożenia przez całą dobę. Chyba dostrzegasz różnicę miedzy dwoma uzbrojonymi w broń palną kwalifikowanymi pracownikami a pojedynczym patrolem uzbrojonym w latarkę i dobre chęci? Jeśli tak to nie daj się nabrać na półśrodki, stawką jest Twój majątek i spokój Twojej rodziny. Garda to zawsze uzbrojone i dwuosobowe grupy interwencyjne, nie uznajemy tu kompromisów. Tak samo traktujemy bezpieczeństwo banku, jednostki wojskowej i Twojego domu. Zwracaj uwagę na to kto odpowie na sygnał alarmowy z Twojego systemu i nie płać za fikcje.

Stały podgląd

Nie daj się zmylić, stały podgląd kamer to co innego niż analityka obrazu lub wideo obchody. Jeśli ktoś obiecuje że kamery na Twoim obiekcie będą bezustannie oglądane na obiekcie lub zdalnie to zmyśla. Chcesz nie dać się złapać na niską cenę i mgliste obietnice, skonsultuj się z nami.

Analityka obrazu

Nasze systemy kamer pracują na zaawansowanej analityce obrazu, wsparciu różnorakich czujników, radarów, termowizji etc. wszystko zależy od potrzeb obiektu. Jeśli ktoś oferuje Ci usługę w niskiej cenie i obiecuje stały podgląd kamer to możesz być pewny że znalazłeś złego partnera. Stały podgląd jest usługą drogą i trudną do wykonania. Wymaga zatrudnienia dedykowanych pracowników którzy muszą cyklicznie zmieniać się na stanowisku nadzoru.

Mobilne systemy dozoru

Jeśli potrzebujesz ochrony tylko na jakiś czas, na przykład na czas budowy, zgromadzenia wartościowych materiałów na tymczasowym miejscu to idealnym rozwiązaniem jest usługa wynajmu i nadzoru zdalnego, mobilnych zestawów dozoru. Zwykle wyposażamy je w kamery działające w dzień i w nocy, nierzadko w kamery termowizyjne, czujniku ruchu, kurtyny laserowe, radary etc. Wszystka aby sygnały otrzymywane przez naszych operatorów były precyzyjne i aby nie ominąć żadnej groźnej sytuacji. Dodatkową korzyścią dla naszych klientów jest możliwość zdalnego podglądu i wykorzystywania go do własnych celów. Na przykład nadzoru nad pracownikami, materiałem czy zasadami bhp.

Profesjonalna ochrona
osób fizycznych

Jeśli potrzebujesz usługi ochrony osobistej siebie, swoich bliskich albo swoich klientów to trafiłeś pod właściwy adres. Skontaktuj się z nami, kompetentne osoby szybko odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą zorganizować przedsięwzięcie o dowolnej skali.

Kwalifikacje agencji ochrony
na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze partnera z branży ochrony poza elementami oczywistymi jak koncesja czy polisa OC zwróć uwagę na elementy poruszone powyżej jak grupy interwencyjne, ich skład i ilość czy czas ich faktycznego dojazdu. W przypadku umów wystrzegaj się długich i zawiłych dokumentów, to nie jest aż tak skomplikowane. Dobrze wczytaj się w zobowiązania agencji ochrony. Zwróć uwagę kto faktycznie podpisuje z Tobą umowę, kto będzie świadczył usługę, kto jest i do czego zobowiązany. Wielość firm, podmiotów, centrów przesyłu informacji może powodować chaos w wykonywaniu usługi i rozmycie późniejszej odpowiedzialności. Jeśli poza ochroną fizyczną zamawiasz tez elektronikę zobacz czy usługi dostarcza ta sama firma. Jeśli agencja ochrony którą wybierasz ma do wszystkiego podwykonawców bądź świadom że zwiększa to ryzyko nieporozumień, spychania odpowiedzialności a w razie kłopotów może powodować trudności w uzyskaniu odszkodowania. Wybieraj mądrze i nie daj się naciągnąć na usługę pozorną.